1994
Kuruluş
Ankara’da kurulan EMN Teknoloji tepegöz cihazları ile sektördeki yerini almış, daha sonrasında ise slayt makineleri ile hizmet vermeye devam etmiştir.
1994
1998
Hitachi
Ankara’da kurulan EMN Teknoloji tepegöz cihazları ile sektördeki yerini almış, daha sonrasında ise slayt makineleri ile hizmet vermeye devam etmiştir. 1998 • HITACHI DİJİTAL MEDYA GRUP’un Türkiye tek distribütörü olmuştur ve Endüstriyel Monitörler, Televizyonlar, Projeksiyon Cihazları ve İnteraktif Akıllı Tahtalar ile sektörde hizmet ağını gelişen ve değişen teknoloji ışığında genişletmiştir.
1998
1998
Devlet Malzeme Ofisi
Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi faaliyet alanına giren her türlü malzeme ihtiyaçlarının karşılandığı Devlet Malzeme Ofisi’ne (DMO) katılmıştır ve faaliyetlerine günümüzde de devam etmektedir. Kamu alımlarında öncelikli olarak tercih edilen bu platformda yer almak EMN Teknoloji’nin kurumsal birikiminin oluşmasında önemli rol almıştır.
1998
2004
İstanbul Şube
Teknoloji ve ticaretin merkezi olan İstanbul’da şube açarak daha büyük kitlelere hitap etmeye başlamıştır.
2004
2012
Samsung Partnerliği
SAMSUNG Türkiye ile önemli bir ortaklık kurarak Videowall, Endüstriyel Monitör, Digital Signage ürünleri başta olmak üzere tablet, yazıcı ve masaüstü monitörlerle tüm kamu kurumlarına ve kuruluşlara profesyonel ve tecrübeli ekibi ile hizmet sağlamaktadır.
2012
2020
Hitachi ve Maxell
HITACHI ve MAXELL markalarının iş ortaklığı kurmasıyla beraber EMN Teknoloji, Maxell Türkiye distribütörü haline gelmiştir, ayrıca VIVITEK Türkiye distribütörlüğü bulunmaktadır.
2020
2021
AET, AOTO ve Vivitek
AET VE AOTO LED ekran markalarının Türkiye Distribütörü olmuştur. Ayrıca Vivitek Projeksiyon cihazlarının tek yetkili distribütörü olmuştur.
2021

1994 yılında Ankara’da kurulan EMN Teknoloji tepegöz cihazları ile sektördeki yerini almış, daha sonrasında ise slayt makineleri ile hizmet vermeye devam etmiştir.

1998 yılından itibaren HITACHI DGM’nin Türkiye tek distribütörü olmuştur ve Endüstriyel Monitörler, Televizyonlar, Projeksiyon Cihazları ve İnteraktif Akıllı Tahtalar ile sektörde hizmet ağını gelişen ve değişen teknoloji ışığında genişletmiştir.

1998 yılında kamu kurum ve kuruluşlarının kendi faaliyet alanına giren her türlü malzeme ihtiyaçlarının karşılandığı Devlet Malzeme Ofisi’ne (DMO) katılmıştır ve faaliyetlerine günümüzde de devam etmektedir. Kamu alımlarında öncelikli olarak tercih edilen bu platformda yer almak EMN Teknoloji’nin kurumsal birikiminin oluşmasında önemli rol almıştır.

2004 yılında teknoloji ve ticaretin merkezi olan İstanbul’da şube açarak daha büyük kitlelere hitap etmeye başlamıştır.

2012 yılından itibaren SAMSUNG Türkiye ile önemli bir ortaklık kurarak Videowall, Endüstriyel Monitör, Digital Signage ürünleri başta olmak üzere tablet, yazıcı ve masaüstü monitörlerle tüm kamu kurumlarına ve kuruluşlara profesyonel ve tecrübeli ekibi ile hizmet sağlamaktadır.

2020 yılında HITACHI ve MAXELL markalarının iş ortaklığı kurmasıyla beraber EMN Teknoloji, Maxell Türkiye distribütörü haline gelmiştir.

Sektörde bulunduğu süre boyunca kiralama hizmetiyle de öne çıkarak panel, zirve, forum ya da özel günlerde ses getirecek şekilde organize etme hususunda müşterileriyle iş ortaklığı yapmaktadır.

EMN Teknoloji 55’den fazla bayisi ile Türkiye’nin her bölgesinde 5500’den fazla müşteriye ulaşarak kurulum ve satış sonrası destek faaliyetlerini başarı ile tamamlamıştır.

25 yılı aşkın kurumsal tecrübesiyle satış öncesinden başlayan profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek minimum maliyet maksimum verimi müşterilerine sunmaktadır. Konusunda uzman çalışanları kaliteden ödün vermeden tam uyumlu, anahtar teslim projeleriyle müşteri memnuniyetinin devamlılığını esas almaktadır.

EMN Teknoloji sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almakta ve sizlere yenilikçi teknoloji çözümleri sunmaktan mutluluk duymaktadır.